Informacje praktyczne

Jak do nas dojechać?

Nowo wybudowana Villa Sentoza znajduje się w samym sercu Sopotu. Od morza dzieli nas zaledwie 150 metrów, a kilkuminutowy spacer pozwoli znaleźć się na sopockim Molo. 
Odległości:

  • Dworzec PKP w Sopocie - 1,2 km
  • Dworzec PKS w Gdańsku - 10 km
  • Lotnisko w Gdańsku - 17 km
  • Terminal promowy w Gdyni - 17 km

Dojazd samochodem
Jadąc od strony Gdańska lub Gdyni ulicą Niepodległości skręcamy w ulicę 3 Maja. Przejeżdżamy pod wiaduktem - prosto, w dół. Następnie skręcamy w ulicę Bitwy pod Płowcami ( jest to piąta przecznica po prawej stronie). Dojeżdżamy do skrzyżowania, skręcamy w lewo i za około 100 metrów znajdujemy się na miejscu. Villa Sentoza dysponuje dwudziestoma miejscami parkingowymi.

Dojazd pociągiem
Wysiadając z pociągu na stacji PKP Sopot, należy przejść przejściem podziemnym od strony Gdańska i udać się w lewo dochodząc do ulicy Kościuszki, którą idziemy prosto około 500 metrów. Następnie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w ulicę 3 Maja. Kierujemy się prosto w dół, aż znajdziemy się na skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką. Skręcamy w prawo i znajdujemy się na miejscu.

Samolot
Z lotniska w Gdańsku Rębiechowie najłatwiej dostać się do hotelu taksówką. Odległość między lotniskiem a Villą Sentoza to 17 km.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij