Villa Sentoza

Sopot to miasto wyjątkowe, o niepowtarzalnej architekturze i atmosferze. Uroki nadmorskiego kurortu to między innymi słynne Molo, malownicza plaża i wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Villa Sentoza mieści się w samym sercu Sopotu. Lokalizacja obiektu jest idealna, aby cieszyć klimatem Sopotu. Od plaży dzieli nas zaledwie 150 metrów, a dziesięciominutowy spacer pozwoli znaleźć się na Molo i w centrum miasta.

Villa Srntoza to doskonałe miejsce dla tych, którzy przyjeżdżają do Sopotu służbowo, jak i turystycznie. Jeśli planują Państwo przyjechać do Trójmiasta, nocleg w Sopocie jest bardzo dobrym pomysłem. Stąd mają Państwo doskonały dojazd do Gdyni oraz do Gdańska.

W naszym obiekcie znajduje się 28 komfortowo urządzonych pokoi, amerykańska restauracja Star Texan oraz SPA Sentoza. Dysponujemy również salą konferencyjną przeznaczoną na spotkania dla maksimum 60 osób.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij